10 marca 2016

CIUT NOSTALGICZNIE, ALE WIOSENNIE


Niby radośnie i wiosennie w sercu, ale jednak kartka wyszła trochę nostalgiczna. Przynajmniej ja ją tak widzę :)
Motylek przysiadł sobie na lekko podrasowanym (można też uznać, że lekko zepsutym ;)) "kupnym papierze" (kto mnie zna, ten wie, że bardzo rzadko ich używam) i dobiera się do pomalowanej akwarelkami cytryny. No tak, tak, cytryny raczej nie owocują wiosną - przymknijcie na to oko ;)

Przy okazji chciałam przypomnieć, że na blogu CraftStyle trwa wyzwanie "Wielkanoc po polsku" (do 24.03.2016). Rozpoczęłyśmy także nowy cykl pt."produkt miesiąca". W marcu jest to ramka Abelia. Swoje propozycje wykorzystania tekturki możecie podlinkowywać pod tym postem.

carpe diem, kartka, handmade card, cytryna, lemonKartkę nieśmiało zgłaszam na wyzwania:

9 komentarzy :

 1. Dlaczego nieśmiało? Zachwycająca praca! Cytrynka prawie wyskakuje z kartki, taka głębia. Bardzo dziękujemy za udział w wyzwaniu Filigranek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ja bardzo dziękuję za miłe słowa :*

   Usuń
 2. Kartka jest niesamowita!!! Prosta..delikata...ale ma to COŚ! Ma coś co przyciąga do siebie i mozna na nią patrzeć i patrzeć i patrzeć...bez końca!Dziękuję za udział w Filigrankowym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z powyższymi komentarzami :) Kartka minimalistyczna, ale i piękna. Dziękuję za udział w wyzwaniu Crafty Moly.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zachwyciła mnie ta kartka... tak po prostu... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Bardzo się cieszę :)

   Usuń
 5. Fantastyczna kartka! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Crafty Moly!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawione słowo, to bardzo motywuje :*