07 lutego 2010

walentynka dla mojej fryzjerki/koleżanki oraz kartka "dziękująca"

Kilka godzin przed wizytą u fryzjera (i koleżanki w jednej osobie) stwierdziłam, że miło by było zrobić drogiej Asi jakiś mały prezencik (w końcu Ona od lat obdarowuje mnie próbkami szamponów, odżywek, lakierów i innych mazideł, a przede wszystkim godzinami ze mną plotkuje:)))). Pomyślałam więc, że w prezencie oszczędzę jej biegania po Empikach i innych takich w poszukiwaniu walentynki. Czasu było bardzo niewiele, więc i efekt nie jest specjalnie godny uwagi. W każdym razie miałam dobre chęci. Starałam się by karteczka oddawała choć trochę Asiny charakter. Mam nadzieję, że jej chłopak będzie zadowolony. Na odwrocie serduszek wypisałam ich imiona. Nie widać chyba embossingu, ale słowo, że jest na czarnych stempelkach :)

Druga kartka to podziękowanie dla Mamy mojej przyrodniej Siostrzyczki. Tak za całokształt. Szczególnie zaś za pamięć, dobre serce i ... pyszności przywożone z Włoch:) Tło pomalowałam farbami akrylowymi, dodatki to nici, guzik i kulka. Paski papieru wykorzystałam, bo jakoś tak mnie Paperina natchnęła :) Tło powstało zdecydowanie pod wpływem poprzednio zliftowanej karteczki fantastycznej Ki :)

Na trzeciej fotce misio, którego kazał mi sfotografować niespełna dwuletni synek. Zachował się bardzo profesjonalnie. Ustawił krzesło, posadził misia, zawołał "mama, dzindzia, dzindzia" i odsunął się, by nie zasłaniać modela :) Musiałam pokazać, bo on uwielbia oglądać ze mną bloga. Głównie dlatego, że pamięta jak razem robiliśmy zdjęcia kartek :) Woła co chwilę, dziubiąc w ekran "mama, ipi, dzindzia", czyli mama z Filipem zrobili to zdjęcie :)
 
 

4 komentarze :

 1. Kartka B&W jest moja faworytką, a to przełamanie kolorem czerwonym bardzo na tak :D
  Miso wyglada na zadowolonego , a ma jakieś imię?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartka dziękczynna świetna:-)
  A misio to rasowy model!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie misia i historia jego wykonania - rozbrajające ;) Słodziak z tego Małego Fotografa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam Twoje zabawy w tłem..i mam nadzieję,że doczekam kolekcji Twoich papierów!!:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawione słowo, to bardzo motywuje :*