01 lutego 2010

wyróżnienia przekazuję:)

Zanim przekażę dalej wyróżnienia, pochwalę się jeszcze jednym, które właśnie dostałam od Habki. Dziękuję jeszcze raz, choć już zrobiłam to na jej blogu (który polecam, bo Habka fajne rzeczy tworzy).
Oto i mój nowy skarb:)

Wyróżnienie to mogę przekazać 3 nowym i jednemu blogowi
z dużym stażem.
Wędruje więc ono do:
1. Guriany - uzasadnienie niżej
2. Gai - bo zdolna szalenie :)
3 Moni - bo ma wyobraźnię :)
4. pracuję nad tym :)
A to już zaległe wyróżnienia (od drogiej Mrouh) gotowe do odbioru:Generalne zasady przyznawania wyróżnień są takie, jak wkleiłam poniżej. Nie jestem jednak  zwolenniczką ślepego ich przestrzegania. Wydaje mi się bowiem, że w którymś momencie  wyróżnienia  takie mogą stać się karą, a nie nagrodą. Szczególnie dla tych którzy otrzymują ich całą masę. Proszę więc żebyście zrobiły z nimi to co uważacie za stosowne i poniższą instrukcję potraktowały luźno:)
 1. Wybierz dokładnie 10 blogów robótkowych. Wyślij mailem blogowiczkom/blogowiczom wiadomość ze znaczkiem i informacją o swoim wyborze lub zostaw komentarz na ich stronie.
 2. W swoim blogu opublikuj notatkę. Umieść w niej znaczek wraz z linkiem do strony tej osoby, która przekazała Ci wyróżnienie. Umieść zasady wyróżniania oraz linki do wybranych blogów (uzasadnienie wyboru mile widziane).
 3. Przekazując wyróżnienie zyskujesz promocję własnej strony i pomagasz odkrywać nowe blogi.

Wyróżnienia ode mnie otrzymują:
1. Guriana - bo jest genialna i widać, że urodziła się z "tym czymś". Żałuję, że tak mało pokazuje i mam nadzieję, że w ten sposób zostanie zmotywowana :) Gurianko, sięgnij także na górę po dodatkowe wyróżnienie dla nowego bloga.
2. Paperina - za to co wyprawia z papierem :) Jest niemożliwa!
3. Monia - za to, że potrafi baśniowy świat przedstawić na papierze :)
4.
...

3 komentarze :

 1. ...i cóz ja mogę powiedzieć na tak miłe słowa. Serdecznie dziękuję Florens!!!
  Cieszę się ,że do Ciebie trafiłam , baaardzo tu pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, ale mnie obsypałaś!!!...żałuję tylko, że ja nie mam żadnego, które mogłabym Ci dać, bo wiesz,że uwielbiam Twoje tworki:))
  dziękuję z całego serca:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję :) Jestem naprawdę świeżą blogerką i to moje pierwsze nagrody :) Będę do Ciebie zaglądać, bo pokazujesz śliczności ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawione słowo, to bardzo motywuje :*