14 marca 2010

niechcący zrobiłam dwie kartki ... :)

Miałam robić albumik dla Siostry i drugą wersję kartki na Chrzest, a wyszły mi 2 kartki Wielkanocne ... :) Dobrze, że przynajmniej wcelowałam w aktualną tematykę :)

Ta jakoś nie chce się ładnie zaprezentować na zdjęciu :( W rzeczywistości wygląda lepiej. Właściwie to dobrze, że nie odwrotnie:)
Ta jest malowana tuszami. Sama nie wiem co o niej myśleć. Z jednej strony mi się podoba, z drugiej kojarzy z obciachowością lat 90-tych :)

Hmmm... z mojej wypowiedzi chyba wynikło, że obciach jest w moim guście:) No trudno :P

7 komentarzy :

 1. Marudzisz, kobieto :-) Bardzo fajne te kartki! ORYGINALNE. A niełatwo zrobić oryginalną kartkę z jajem :-) A tu proszę - niby jajo, niby koronki, niby motylki (jak wszędzie), a jednak coś zupełnie innego.
  Brawo:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No co Ty Florka, obciachowa to ona nie jest za grosz... malarska, wrażeniowa, dynamiczna..te odlatujące motyle... Bardzo echhhh...!!!
  Zupełne przeciwieństwo delikatnych , wyważonych,subtelnych kartek z jajem. To niedoświetlenie zdjęcia i lekka mgiełka, są bardzo w klimacie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już mam dość jaj wszędobylskich ale to z motylami no poezja!!!!
  Kulka ma rację marudzisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obydwie są piękne !!!
  A ta motylowa......
  Cudowna .....

  OdpowiedzUsuń
 5. obie śliczne,ta pierwsza-taka subtelna i elegancka bardzo,powiedziałabym-jakby w "angielskim stylu"...wiesz...taki klimacik a'la five o'clock

  a ta z motylami-normalnie szał,pasja,mega energia, te kolory, te motyle...no po prostu wiosenna rewolucja! w najlepszym tego zwrotu znaczeniu!!!
  podziwiam niezmiennie!
  Firiana

  OdpowiedzUsuń
 6. zajrzałam, aby zobaczyć, co robisz, kiedy nie masz czasu...

  ekstra się zabawiasz!


  piękne karteczki, a ta tuszowa po prostu boska :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawione słowo, to bardzo motywuje :*